Menu
Nákupný košík
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 80€

Blog RSS feed

23 Oct Zacvičte si s kettlebellom
0 2552
Kettlebell, čiže tá podivná činka s uchom, na ktorú spočiatku mnohí pozerali s nedôverou (možno aj preto, že vraj pochádza z Ruska), si právom získala priaznivcov po celom svete. S trochou zveličenia sa dá povedať, že s Kettlebellom vymyslíte toľko rôznych cvikov na precvičenie svalov celého tela, že nebudete potrebovať iné posilňovacie zariadenie...
23 Oct Základné cviky s jednoručnými činkami
0 996
Činky nesmú chýbať v žiadnej domácej posilňovni. Stačí ich vziať do rúk a ihneď môžete začať cvičiť a posilňovať mnohými rôznymi spôsobmi. Dávate prednosť silovému alebo full body tréningu ? V každom prípade sa nakladacie jednoručky, prípadne kompaktné jednoručky stanú Vašimi nepostrádateľnými spoločníkmi.medzi naše najpredávanejšie patrí Gorilla S..
23 Oct Ako vybrať ideálnu posilňovaciu lavicu
0 347
Tréningová lavica je pre domáce posilňovanie rovnako potrebná ako činky. Umožňuje pri cvičení využívať tri hlavné polohy tela - stoj, sed a ľah na chrbte. Výrazne tým uľahčí a rozšíri možnosti vykonávania cvikov s činkami aj bez nich. Posilňovacie lavičky využijete aj pri kalistenickém cvičení, čiže pri cvičení s vlastnou váhou. Ako vybrať takú, kt..
Zobrazujem od 1 do 3 zo 3 (1 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.