Menu
Nákupný košík
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 80€

Blog RSS feed

22 Nov 9 účinných cvikov pre pevné brucho
admin 0 1770
9 účinných cvikov pre pevné bruchoVyrysovaný a plochý stred tela bol vždy stelesnením kondície a predstavuje športovosť. Vytúžené vypracované brušné svaly sú cieľom mužov aj žien, pretože nielen dobre vyzerajú, ale majú aj zdravotné výhody. Pravidelný tréning brušných svalov spevňuje chrbát a predchádza tak nepríjemným bolestiam chrbta. Na druhej s..
31 Oct Váš dokonalý tréningový plán na budovanie svalov doma
admin 0 349
Váš dokonalý tréningový plán na budovanie svalov domaAk sa chcete svalovému tréningu venovať profesionálne doma, musíte vedieť, ako na to najlepšie. Pretože rozhodujúca je správna stratégia.Čo sa týka zdravia, postavy a výkonu, mali by ste byť nároční. Najmä ak chcete vybudovať svaly a naberať svalovú hmotu. Naše svaly zaisťujú nielen atraktívny vz..
23 Oct Zacvičte si s kettlebellom
0 2596
Kettlebell, čiže tá podivná činka s uchom, na ktorú spočiatku mnohí pozerali s nedôverou (možno aj preto, že vraj pochádza z Ruska), si právom získala priaznivcov po celom svete. S trochou zveličenia sa dá povedať, že s Kettlebellom vymyslíte toľko rôznych cvikov na precvičenie svalov celého tela, že nebudete potrebovať iné posilňovacie zariadenie...
23 Oct Základné cviky s jednoručnými činkami
0 1195
Činky nesmú chýbať v žiadnej domácej posilňovni. Stačí ich vziať do rúk a ihneď môžete začať cvičiť a posilňovať mnohými rôznymi spôsobmi. Dávate prednosť silovému alebo full body tréningu ? V každom prípade sa nakladacie jednoručky, prípadne kompaktné jednoručky stanú Vašimi nepostrádateľnými spoločníkmi.medzi naše najpredávanejšie patrí Gorilla S..
23 Oct Ako vybrať ideálnu posilňovaciu lavicu
0 417
Tréningová lavica je pre domáce posilňovanie rovnako potrebná ako činky. Umožňuje pri cvičení využívať tri hlavné polohy tela - stoj, sed a ľah na chrbte. Výrazne tým uľahčí a rozšíri možnosti vykonávania cvikov s činkami aj bez nich. Posilňovacie lavičky využijete aj pri kalistenickém cvičení, čiže pri cvičení s vlastnou váhou. Ako vybrať takú, kt..
Zobrazujem od 1 do 5 zo 5 (1 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.