Menu
Nákupný košík
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Boxerské/ mma rukavice

Skladom: expedujeme do 7 až 14 dní
Boxerské rukavice EXCALIBUR® WORKOUT Táto rukavica je ideálna pre fitness boxera. Optimálna priľnavosť, veľmi dobré tlmiace vlastnosti, ako aj bezpečné držanie zápästia a fixácia na palec zaisťujú bezpečný a kĺby šetriaci tréning.   - syntetická koža- extra široká podpora zápästia- fixácia na palec..
69,00€
Bez DPH:57,50€
Skladom: expedujeme do 24 hodín
Chráňte ruky pred nárazmi s našimi profesionálnymi boxerskými rukavicami. Aj pri naozaj tvrdých úderoch päsť a zápästia zostávajú v bezpečí vďaka vysoko kvalitnej umelej koži so silným čalúnením. Vďaka zosilneným švom na dlani rukavice majú dlhú životnosť. Okrem toho majú boxerské rukavice dychovo a..
36,00€
Bez DPH:30,00€
Skladom: expedujeme do 24 hodín
- Veľkosť: L / XL- Hrúbka materiálu: cca 3 cm- Integrovaná ochrana zápästia- Materiál: umelá koža- Mimoriadne dlhá bandáž s uzáverom na suchý zips na spodnej strane na upevnenie zápästia- Boxerské rukavice s polovičným prstom- Vhodné pre box, kickboxing, grappling, MMA alebo Muay Thai..
23,00€
Bez DPH:19,17€
Skladom: expedujeme do 7 až 14 dní
Dizajnová tlač sieťotlačouZvršok z PU syntetickej kožePlnenie penou s vysokou hustotouFixácia palcomExtra široká fixácia zápästiaZapínanie na suchý zips.Boxerské rukavice PUNCHLINE sú ideálne pre náročné a bezpečné tréningy v boxe.   Zvršok Zvršok tejto boxerskej rukavice je vyrobený z odolnej či..
47,00€
Bez DPH:39,17€
Skladom: expedujeme do 24 hodín
Trénigové boxerské rukavice na vrece majú tenšiu ochrannú vrstvu pre maximálny kontakt s vrecom. Avšak vďaka kvalitným vypchávkam sa nemusíte báť, rukavice nárazy skvele pohltia a kĺby zostanú dobre chránené. Povrch je vyrobený zo syntetickej kože a zaručuje perfektné vlastnosti.- Rozmery: v závislo..
24,00€
Bez DPH:20,00€
Skladom: expedujeme do 7 až 14 dní
BOXERSKÉ RUKAVICE EXCALIBUR® CLASSIC PRO V ANTICKEJ KOŽITOP BOXERSKÉ RUKAVICE Z ODOLNEJ A PEVNEJ KOŽE S VEĽMI DOBRÝM PRISPÔSOBENÍMBoxerská rukavica CLASSIC PRO zapôsobí svojim starožitným koženým vzhľadom v tmavo hnedej farbe. Toto kvalitatívne a vizuálne zdokonalenie radu boxerským rukavíc EXCALIBU..
100,00€
Bez DPH:83,33€
Skladom: expedujeme do 7 až 14 dní
KLASICKÉ PROFESIONÁLNE BOXERSKÉ RUKAVICE "CLUB PRO" OD EXCALIBUR® BOXINGTOP BOXERSKÉ RUKAVICE Z ODOLNEJ A PEVNEJ KOŽE S VEĽMI DOBRÝM PRISPÔSOBENÍMBoxerská rukavica CLUB PRO je vyrobená z najlepšej kravskej kože, bola vyvinutá pre poloprofesionálny tréning v boxerskom klube a vo voľnom čase. Ergonomi..
69,00€
Bez DPH:57,50€
Skladom: expedujeme do 24 hodín
VŠESTRANNÉ BOXERSKÉ RUKAVICE "SPIKE" OD EXCALIBUR BOXING Boxerské rukavice 'Spike' sú skutočné všestranné. Sú vhodné pre všetky vekové skupiny v príslušných veľkostiach a ponúkajú dobre známu vysokú kvalitu, za ktorou stojí EXCALIBUR® BOXING. Odporúčame nasledujúci prehľad: 8 oz -  deti / mládež a ž..
40,00€
Bez DPH:33,33€
Skladom: expedujeme do 7 až 14 dní
VŠESTRANNÉ BOXERSKÉ RUKAVICE "SPIKE" OD EXCALIBUR® BOXINGBoxerské rukavice 'Spike' sú skutočné všestranné. Sú vhodné pre všetky vekové skupiny v príslušných veľkostiach a ponúkajú dobre známu vysokú kvalitu, za ktorou stojí EXCALIBUR® BOXING. Odporúčame nasledujúci prehľad: 8 oz -  deti / ..
34,00€
Bez DPH:28,33€
Skladom: expedujeme do 7 až 14 dní
Dvojité švy, veľmi robustnéDizajnová tlač sieťotlačouZvršok z PU syntetickej kožePlnenie penou s vysokou hustotouFixácia palcaExtra široká fixácia zápästiaZapínanie na suchý zipsBoxerské rukavice EXCALIBUR ProŠpičkové boxerské rukavice vyrobené z odolnej a pevnej koženky s veľmi dobrým strihom. Boxe..
48,00€
Bez DPH:40,00€
Skladom: expedujeme do 24 hodín
Dvojité švy, veľmi robustnéDizajnová tlač sieťotlačouZvršok z PU syntetickej kožePlnenie penou s vysokou hustotouFixácia palcaExtra široká fixácia zápästiaZapínanie na suchý zipsBoxerské rukavice EXCALIBUR THUNDER PRO v karbónovom vzhľadeBoxerské rukavice ohromia svojím moderným dizajnom. Tento kval..
45,00€
Bez DPH:37,50€
Skladom: Nie je skladom
Dizajnová tlač sieťotlačouZvršok prírodná kožaPlnenie penou s vysokou hustotouFixácia palcaExtra široká fixácia zápästiaZapínanie na suchý zipsBoxerské rukavice PUNCHLINE z pravej kožeBoxerské rukavice PUNCHLINE sú ideálne pre náročné a bezpečné tréningy v boxe.ZvršokZvršok tejto boxerskej rukavice ..
60,00€
Bez DPH:50,00€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 12 (1 strán)
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.