Menu
Nákupný košík
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 80€

Battle Rope vrátane držiaka na stenu

Battle Rope vrátane držiaka na stenu
Battle Rope vrátane držiaka na stenu
Nový
Battle Rope vrátane držiaka na stenu
Battle Rope vrátane držiaka na stenu
Battle Rope vrátane držiaka na stenu
Battle Rope vrátane držiaka na stenu
Battle Rope pre dokonalé precvičenie celého tela
Bojové lano je dnes absolútnym štandardom v mnohých fitness štúdiách. Ale: Toto tréningové zariadenie je obzvlášť obľúbené aj v domácej telocvični. Nezaberá veľa miesta, čo sa týka úložného priestoru, stojí za prepotený tréning a - v závislosti od osobných preferencií - je to veľká zábava.

Ak sa aj vy pohrávate s myšlienkou zaobstarať si tento typ náčinia, mali by ste sa uistiť, že aj priestor vašej domácej posilňovne má tie správne „základné rozmery“. Pretože: Aj keď sa bojové lano - ako je popísané vyššie - dá skladovať priestorovo úsporným spôsobom, na vykonávanie cvičení potrebujete priestor.

Ako trénujete s Battle Rope?
Aby ste mohli trénovať s Battle Rope, potrebujete silu, vytrvalosť a trochu koordinácie. Dve laná sú najskôr upevnené. Laná sa ťahajú nahor striedavo pravé a ľavé, aby sa opäť s veľkou silou udreli dole.

Pri pohľade zboku potom nastáva akýsi „pohyb vlny“. Postupom času si určite všimnete, že je pre vás čoraz jednoduchšie zakomponovať sem jeden alebo druhý variant. Mnoho fanúšikov bojových lán tiež trénuje, aby začlenili koordinovanú rotáciu trupu, kruhové pohyby s lanami atď.

Ako sa bojové laná navzájom líšia?
Pokiaľ ide o rôzne varianty bojových lán, existuje niekoľko významných rozdielov. Nasledujúce detaily vám určite pomôžu pri hľadaní toho správneho variantu:
1. Čím je lano dlhšie, tým je tréning náročnejší. Ak ste ešte nikdy necvičili s bojovým lanom, je najlepšie začať s o niečo kratším lanom. Úroveň obtiažnosti môžete zvýšiť aj zmenou vzdialenosti medzi vami a príslušným pevným bodom a posunutím sa ďalej dozadu.
2. Dôležitý je aj priemer lán. Tu platí: čím hrubšie lano, tým viac úsilia musíte vynaložiť. Predsa len, hrubšie varianty bývajú ťažšie. Takže trénujete svoju silu na základe hrubších lán a vašu vytrvalosť s tenšími lanami.

Určite sa preto oplatí porovnať rôzne laná medzi sebou, aby ste našli svoje obľúbené. Tu máte na výber medzi lanami s nasledujúcimi rozmermi:
  • 900 x 3,8 cm
  • 1 200 x 3,8 cm
  • 1 500 x 3,8 cm
  • 900 x 5,0 cm
  • 1 200 x 5,0 cm
  • 1 500 x 5,0 cm
Samozrejmosťou je vždy súčasťou rôznych setov aj držiak na stenu. Keď je všetko bezpečne opravené, môžete začať priamo. V interiéri alebo exteriéri vysoko odolný nylonový ochranný obal chráni lano pred rozstrapkaním.

Ktoré svalové skupiny sa trénujú pomocou bojového lana?
Uvažujete, či si kúpiť silové lano a premýšľate, na ktoré svalové skupiny môžete zacieliť pomocou tohto tréningového náčinia? V tejto súvislosti je obzvlášť „praktické“, že na základe rôznych cvikov môžete precvičiť takmer všetky oblasti hornej časti tela. Najmä predlaktie určite pocítite deň po predmetnom tréningu. Ale vaše ramená a chrbát, brucho a boky sú tiež napadnuté. Rôzne svalové skupiny totiž musia okrem iného zabezpečiť aj bezpečný postoj.

Mnoho športovcov oceňuje okrem iného aj to, že spotreba kalórií pri tréningu s lanovým lanom je pomerne vysoká. Chránite svoje kĺby - v porovnaní s inými športmi.

Stručne povedané: Efektívny tréning, ktorý môžete ľahko integrovať do svojho každodenného tréningu a ktorý otestuje silu aj vytrvalosť!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Captcha
od 59,99€
Bez DPH: 49,99€
  • Expedujeme do 24 hodín: Dočasne vypredané
  • Stav: NOVÉ
  • Model:: 101223
  • SKU: 101223
Cookies
S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie.