Kariéra

Kariéra

Hladáme Manažéra do Showroomu

Miesto práce: Bratislava

Termín nástupu: ASAP

Druh pracovného pomeru: plný úväzok/živnosť

Čo je náplňou práce

- zodpovedať za plynulý chod showroomu
- kontakt so zákazníkmi

- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- administratívna činnosť súvisiaca s chodom showroomu
- zabezpečovanie služby osobného odberu tovaru
- report nadriadeným

Čo ponúkame

- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- zamestnanecké benefity

Čo požadujeme

-  Záujem pre oblasť fitness

-  Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

-  Vzdelanie v oblasti športu výhodou

-  Znalosť MS Office (Word, Excel, Powerpoint) – pokročilý

-  Anglický jazyk/Nemecký jazyk – stredne pokročilý

-  Vodičský preukaz typu B

Pre viac informácií a zaslanie životopisu nás kontaktujte na emailovej adrese info@gorillasports.sk

Štýl ulice Predaj oblečenia a doplnkov Zoskok z mosta

Loading...
Loading...
Loading...